Naobay

Ekologicky certifikovaná koSmetika

NAOBAY je kosmetická společnost, která pochází ze slunečního města Valencia. Je to přímořské město na východě Španělska.

NAOBAY znamená "Přírodní a Organické". Zavazuje se k organičnosti, transparentnostibezpečnostinetestování na zvířatech, respektování pokožky a životního prostředí.

NAOBAY jsou environmentální příznivé a organické kosmetické přípravky, které se starají o lidi, životní prostředí a zvířata. Kosmetické výrobky jsou VEGAN, protože používají pouze špičkové materiály rostlinného království: květinové vody, rostlinné výtažky, kořeny a ovoce, rostlinné oleje a éterické oleje.

Ekologické vědomí NAOBAY je deklarováno certifikáty COSMOS NATURAL, COSMOS ORGANIC, ECOCERT NATURAL, ECOCERT ORGANIC, FSC a PETA certificate. naobay-textNAOBAY produkty jsou výjimečné svým složením a díky svým přírodním ingrediencím a inovativním technologiím jsou její produkty nevšední a zároveň se jedná o účinné kosmetické přípravky.

NAOBAY produkty jsou výjimečné nejen svými účinnými řešeními, ale také unikátním dřevěným obalem.

Výrobce NAOBAY se zasluhuje svým přístupem o transparentnost složení svých produktů. Právě z toho důvodu u všech svých výrobků uvádí procentuální množství obsažených organických a přírodních látek.

NAOBAY věří, že těmito kroky změní přístup všech výrobců a lidé používající kosmetiku začnou vnímat zdraví jako důležitý aspekt života.

Tato výjimečná značka a její princip účinné kosmetiky si Vás jistě získá.

  

 

Žádné produkty od výrobce Naobay nebyly nalezeny....