sleva 5 % po registraci Efekt lupa
 

Sesderma CELULEX Gél proti celulitíde (200 ml)

 

Gel vhodný pro všechny typy pokožky. Doporučuje se pro ženy a muže. Předchází a působí proti celulitidě. Stimuluje mikrocirkulaci pokožky a zajišťuje hladkost a pevnost pokožky.

Dostupnost Momentálně nedostupné
782,60 Kč
646,78 Kč bez DPH
Kód produktu SES0941
Značka Sesderma
Kategorie Zeštíhlení, zpevnění a celulitida
 

Indikace: Předchází a působí proti celulitidě a místnímu přebytku tukové tkáně. Doporučuje se pro ženy a muže.

Vlastnosti: CELULEX má speciální složení s účinnými látkami uzavřenými v lipozomech, které zajišťují lepší průnik do hlubokých vrstev pokožky. Tvorba celulitidy je multifaktoriální proces.

CELULEX je účinná terapie, která funguje na úrovni cirkulace (odvodňuje a tonifikuje), pojivové tkáně (obnovuje) a tukové tkáně (lipolyticky).

CELULEX obsahuje aktivní složky, které působí na tři příčiny vzniku celulitidy.

 

–LIPOLYTICKÝ EFEKT: Podporuje eliminaci tuku nahromaděného lokálně v kožních tkáních. Snižuje tvorbu a hromadění nového tuku.

–EFEKT STIMULUJÍCÍ OBĚH: Stimuluje mikrocirkulaci v problematické oblasti, podporuje eliminaci zadržených tekutin a zmenšuje objem.

–ZPEVŇUJÍCÍ A OBNOVUJÍCÍ EFEKT: Posiluje vnitřní strukturu tkání, zajišťuje hladkost a pevnost pokožky, eliminuje „pomerančovou pokožku“.

 

Nanáší se každý den (ráno a večer) na oblasti, které vyžadují aplikaci (stehna, boky...) a masíruje se krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček, dokud se úplně nevstřebá. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje provádět mechanickou exfoliaci jednou týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: