Novinka sleva 5 % po registraci Efekt lupa
 

Delta Medical DELTA COLOSTRUM® BiO Kapsle (60 ks)

 

Vysoce kvalitní německé 100% -ní kolostrum získávané výhradně z organických farem. Splňuje nejvyšší kritéria BiO kvality. Balení na měsíc.

Dostupnost Momentálně nedostupné
557 Kč
460,33 Kč bez DPH
Kód produktu DEL0680
Značka Delta Medical
Kategorie Výživové doplňky
Položka byla vyprodána...
 

Vysoce kvalitní německé 100% -ní kolostrum získávané výhradně z organických farem. Splňuje nejvyšší kritéria BiO kvality s certifikátem DE-ÖKO-060 ve vegetariánských kapslích. Je vyrobeno nejmodernější a maximálně šetrnou technologií lyofilizace bez použití vysoké teploty se zachováním nejvyšší možné účinnosti a bioaktivity. DELTA COLOSTRUM® se svou kvalitou a bezpečností řadí k nejvýše hodnoceným v Evropě.

  • Německá kvalita
  • Vyrobeno šetrnou technologií lyofilizace
  • DELTA COLOSTRUM je zbavené tuku
  • Bez chemických konzervantů, barviv a bez lepku
  • Testováno na rezidua (zbytky) antibiotik, těžkých kovů, pesticidů, BSE
  • Balení na 30 dní

Co je kolostrum?

Kolostrum je první potrava, kterou mláďata savců dostávají po narození od své matky. Je vzácné tím, že se tvoří pouze krátký čas - do 72 hodin po narození mláděte. Obsahuje všechny důležité látky, které dítě (mládě) potřebuje k přežití v prvních dnech života, na vybudování výkonného imunitního systému. Zabezpečuje přežití a přizpůsobení mláděte v novém prostředí, ochraňuje ho před nemocemi.

Kdy zvolit DELTA COLOSTRUM® Kapsle?

  • Prevence v období nárůstu virových a bakteriálních onemocnění
  • Jako podpora při dlouhodobých chronických problémech
  • Jako podpora při akutních stavech
  • Vhodné k dlouhodobému užívání

Původ kolostra rozhoduje

DELTA COLOSTRUM® pochází z Německa. Z hlediska účinnosti je původ kolostra velmi důležitý aspekt, protože výrobky na bázi kolostra, které jsou získávány z mimoevropských zemí (USA, Kanada, Nový Zéland a jiné) nemají takovou vysokou účinnost na Evropany. Důvodem je fakt, že zvířata z těchto zemí se setkávají ve svém přirozeném prostředí s jinými alergeny a patogeny, což se pak odráží i v účinnosti samotného kolostra na člověka.

Informace o produktu

Složení: Kravské kolostrum v prášku 100%, odtučněné, ve vegetariánské HPMC kapsli (400 mg v 1 kapsli). Kolostrum splňuje požadavky BIO kvality. Obsahuje laktózu.

Množství účinných látek v doporučené denní dávce: Kravské kolostrum 800 mg.

Doporučená denní dávka: 1 kapsle 2x denně.

Upozornění: Stanovený doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek uchovávejte mimo dosah malých dětí. Vhodné pro děti od 3 let. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte teplotu skladování 25 ° C.

Obsah: 60 kapslí

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: