sleva 5 % po registraci Efekt lupa
 

Delta Medical DELTA COLOSTRUM® 800 Perly (60 g)

 

Vysoce kvalitní německé 100% -ní kolostrum získávané výhradně z ekologicky čistých a kontrolovaných farem. Vhodné pro ty kteří neradi polykají tablety a tobolky. Není třeba zapíjet, perly se dají cucat!

Dostupnost Momentálně nedostupné
596 Kč
492,56 Kč bez DPH
Kód produktu DEL0682
Značka Delta Medical
Kategorie Výživové doplňky
 

Vysoce kvalitní německé kolostrum získávané výhradně z ekologicky čistých a kontrolovaných farem. Je vyrobeno nejmodernější a maximálně šetrnou technologií lyofilizace bez použití vysoké teploty se zachováním nejvyšší možné účinnosti a bioaktivity. DELTA COLOSTRUM® se svou kvalitou a bezpečností řadí k nejvýše hodnoceným v Evropě. Vhodné pro ty který neradi polykají tablety a tobolky. Není třeba zapíjet, perly se dají cucat!

 • Německá kvalita
 • Bez potřeby zapíjení
 • Příjemná sladká chuť
 • DELTA COLOSTRUM je zbavené tuku
 • Bez chemických konzervantů a barviv
 • Balení na 30 dní

Co je kolostrum?

Kolostrum je první potrava, kterou mláďata savců dostávají po narození od své matky. Je vzácné tím, že se tvoří pouze krátký čas - do 72 hodin po narození mláděte. Obsahuje všechny důležité látky, které dítě (mládě) potřebuje k přežití v prvních dnech života, na vybudování výkonného imunitního systému. Zabezpečuje přežití a přizpůsobení mláděte v novém prostředí, ochraňuje ho před nemocemi.

Kdy zvolit DELTA COLOSTRUM® Perly?

 • Prevence v období nárůstu virových a bakteriálních onemocnění
 • Jako podpora při dlouhodobých chronických problémech
 • Jako podpora při akutních stavech
 • Při problémech s polykáním tablet a kapslí
 • Vhodné k dlouhodobému užívání

Původ kolostra rozhoduje

DELTA COLOSTRUM® pochází z Německa. Z hlediska účinnosti je původ kolostra velmi důležitý aspekt, protože výrobky na bázi kolostra, které jsou získávány z mimoevropských zemí (USA, Kanada, Nový Zéland a jiné) nemají takovou vysokou účinnost na Evropany. Důvodem je fakt, že zvířata z těchto zemí se setkávají ve svém přirozeném prostředí s jinými alergeny a patogeny, což se pak odráží i v účinnosti samotného kolostra na člověka.

Informace o produktu

Složení: Kravské kolostrum ve formě granulátu, odtučněné (800 mg v 1 dávce), sacharóza, škrob (z pšenice a kukuřice), glukózový sirup. Obsahuje laktózu a může obsahovat lepek.

Množství účinných látek v doporučené denní dávce (2 g): Kravské kolostrum 800 mg.

Doporučená denní dávka: 1 odměrku (2 g) 1x denně.

Návod k použití: Užívejte 1 plnou odměrku přímo nebo se studeným jídlem nebo nápojem. Odměrka je součástí balení. Nezapíjejte teplými nápoji! Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Balení obsahuje 30 denních dávek.

Upozornění: Stanovený doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek uchovávejte mimo dosah malých dětí. Vhodné pro děti od 6 let. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte teplotu skladování 25 ° C.

Obsah: 60 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: