sleva 5 % po registraci Efekt lupa
 

Delta Medical DELTA BiO COLOSTRUM® Tekuté (125 ml)

 

BiO tekuté colostrum s certifikátem DE-ÖKO-006. Vysoce kvalitní německé 100% -ní kolostrum získávané výhradně z organických a kontrolovaných farem. Splňuje nejvyšší kritéria BiO kvality. Je vhodné zejména při akutních stavech, kde je potřebný okamžitý nástup účinku.

Dostupnost Momentálně nedostupné
645 Kč
533,06 Kč bez DPH
Kód produktu DEL0676
Značka Delta Medical
Kategorie Výživové doplňky
 

Vysoce kvalitní německé 100% -ní kolostrum získávané výhradně z organických farem. Splňuje nejvyšší kritéria BiO kvality s certifikátem DE-ÖKO-006. Je vhodné zejména při akutních stavech, kde je potřebný okamžitý nástup účinku. Vyrobené nejmodernější a maximálně šetrnou technologií SSM (Studená Sterilní Mikrofiltrace) bez použití vysoké teploty se zachováním nejvyšší možné účinnosti a bioaktivity. DELTA BiO COLOSTRUM® se svou kvalitou a bezpečností řadí k nejvýše hodnoceným v Evropě.

  • Německá kvalita
  • Vyrobeno Studenou Sterilní mikrofiltrací
  • DELTA COLOSTRUM je zbavené tuku a neosahuje kasein
  • Bez chemických konzervantů, barviv a bez lepku
  • Testováno na rezidua (zbytky) antibiotik, těžkých kovů, pesticidů, BSE
  • Vhodné od věku 6 měsíců

Co je kolostrum?

Kolostrum je první potrava, kterou mláďata savců dostávají po narození od své matky. Je vzácné tím, že se tvoří pouze krátký čas - do 72 hodin po narození mláděte. Obsahuje všechny důležité látky, které dítě (mládě) potřebuje k přežití v prvních dnech života, na vybudování výkonného imunitního systému. Zabezpečuje přežití a přizpůsobení mláděte v novém prostředí, ochraňuje ho před nemocemi.

Kdy zvolit tekuté DELTA BiO COLOSTRUM®?

  • Jako podpora při akutních stavech (rychlý nástup účinku)
  • Nejúčinnější forma kvůli rychlé a dobré vstřebatelnosti
  • Vhodné i na preventivní užívání

Původ kolostra rozhoduje

DELTA BiO COLOSTRUM® pochází z Německa. Z hlediska účinnosti je původ kolostra velmi důležitý aspekt, protože výrobky na bázi kolostra, které jsou získávány z mimoevropských zemí (USA, Kanada, Nový Zéland a jiné) nemají takovou vysokou účinnost na Evropany. Důvodem je fakt, že zvířata z těchto zemí se setkávají ve svém přirozeném prostředí s jinými alergeny a patogeny, což se pak odráží i v účinnosti samotného kolostra na člověka.

Informace o produktu

Složení: Tekuté 100% organické bovinní kolostrum, odtučněné a zbavené kaseinu. Obsahuje laktózu.

Množství účinných látek v doporučené denní dávce: Kravské kolostrum 8 ml.

Doporučená denní dávka: 1x denně 1 polévková lžíce = 8 ml.

Návod k použití: Užívejte nalačno, zapijte studeným nápojem nebo užijte bez zapíjení. Nezapíjejte teplými nápoji! Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Upozornění: Stanovený doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek uchovávejte mimo dosah malých dětí. Vhodné pro děti od 6 měsíců. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte teplotu skladování 25 ° C. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 14 dní od otevření.

 

Objem: 125 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: