sleva 5 % po registraci Efekt lupa
 

Sesderma HIDRADERM HYAL Hydratační krém na Obličej (50 ml)

 

NOVÁ VÍCEVRSTVOVÁ HYDRATAČNÍ TECHNOLOGIE. Obsahuje tři druhy kyseliny hyaluronové, s vyšší, nižší a velmi nízkou molekulovou hmotností, aby se mohla dostat do všech vrstev kůže.

Dostupnost Momentálně nedostupné
600,80 Kč
496,53 Kč bez DPH
Kód produktu SES0902
Značka Sesderma
Kategorie Výživa a hydratace pleti
 
 • Obsahuje tři druhy kyseliny hyaluronové, s vyšší, nižší a velmi nízkou molekulovou hmotností, aby se mohla dostat do všech vrstev kůže.

 • Intenzivně pokožku hydratuje a poskytuje jí jemnost.

 • Zvyšuje obsah vody a také předchází příznakům stárnutí.

 • Pomáhá redukovat a opravovat vrásky (vyObličeje tzv. efekt vyplnění).

 • Vytváří ochrannou vrstvu na povrchu kůže.

  HIDRADERM HYAL: NOVÁ VÍCERSTVÁ HYDRATAČNÍ TECHNOLOGIE

  Kyselina hyaluronová, to jsou velké částice, které jsou díky velké míře absorpce schopny na sebe navázat až tisíckrát více vody, než je jejich hmotnost. Je to důležitý prvek při podpoře kožní tkáně, pokožky.

  Množství kyseliny hyaluronové klesá s věkem. Je to jedna z hlavních příčin dehydratace, menší elasticity a pevnosti a také vrásek. Kyselina hyaluronová poskytuje jednoduché řešení pro hydrataci pleti, zvyšuje obsah vody a také předchází příznakům stárnutí a léčí je. Vzhledem k velikosti částic kyseliny hyaluronové je velmi obtížné zajistit, aby se vstřebala hluboko do kůže, především do její spodní vrstvy. Z toho důvodu kyselina hyaluronová, obecně používaná jako injekce, skládá částice na vybraném místě, ve spodní části kůže.

  Hidraderm Hyal obsahuje tři druhy kyseliny hyaluronové, s vyšší, nižší a velmi nízkou molekulovou hmotností, aby se mohla dostat do všech vrstev kůže. Vysoká molekulová hmotnost kyseliny hyaluronové: Okamžitý efekt hydratace. VyObličejí ochrannou vrstvu na povrchu kůže. 

  Nižší molekulová hmotnost kyseliny hyaluronové nacházející se v lipozomech a velmi nízká molekulová hmotnost kyseliny hyaluronové nacházející se v lipozomech: 

  HLUBOKÁ HYDRATACE. KŮŽE SE STÁVÁ ELASTICKOU A PEVNOU.

  Zvyšuje objem kůže, vy obličeje tzv. efekt vyplnění, vyhlazuje vrásky a mimické vrásky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: