sleva 5 % po registraci Efekt lupa
 • 1 z 5
 

Medik8 CRYSTAL RETINAL 1 Noční sérum s vitaminem A (30 ml)

 

Crystal Retinal 1 je sérum s vitaminem A vhodné pro přecitlivělou pleť, pleť citlivou na retinoidy a zkrátka pro každého, kdo má z aplikace vitaminu A obavy. Podpoří také mladistvou pleť v boji proti akné. Noční krémové sérum Crystal Retinal 1 s 0,01% retinaldehydu je ideálním vstupním krokem do péče s vitaminem A.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 320 Kč
1 090,91 Kč bez DPH
Kód produktu MED0403
Značka Medik8
Kategorie Prevence stárnutí, Anti-aging a vrásky
 

Vitamin A pro omlazení

Klasický retinol (vitamin A), stejně jako retinaldehyd a kyselina retinová spadají do jedné rodiny retinoidů, tedy látek odvozených od vitaminu A. Ty mají na pleť mimořádný účinek, omlazují ji, působí preventivně proti jejímu stárnutí, regulují také nadměrnou pigmentaci a stimulují její obnovu na buněčné úrovni. Kromě toho navíc pokožku čistí, čímž působí proti akné.

Omladí už za čtyři týdny

 • Obnovuje pleť na buněčné úrovni
 • Viditelně vyhlazuje jemné linky a vrásky
 • Zpevňuje pleť a podporuje její elasticitu
 • Působí proti bakteriím způsobujícím akné, čímž podporuje pročištění pokožky
 • Hydratuje

11x rychlejší účinek než retinol

Biologicky aktivní formou vitamínu A, tedy tou, která působí na pleť, je kyselina retinová. Ani retinal, ani retinaldehyd sami aktivní nejsou, na kyselinu retinovou se nejprve musí v kůži proměnit. V případě retinolu musí nejprve dojít k přeměně na retinal, a později na kyselinu retinovou, u retinalu (retinaldehydu) je potřebný pouze jeden krok k přeměně na tuto biologicky aktivní formu. Díky tomu je účinek retinaldehydu na pleť 11x rychlejší než u klasického retinolu.

Retinalové sérum vhodné ...

Noční sérum Crystal Retinal 1 0,01% enkapsulovaný retinaldehydu je vhodné:

 • Jako první produkt s vitaminem A
 • Pro citlivou a přecitlivělou pleť
 • Pleť s poškozenou funkcí ochranné kožní bariéry
 • Pleť s historií negativní reakce na vitamin A
 • I pro mladistvou pleť
 • Pro extrémně citlivou pleť, která netoleruje žádné typy aplikace vitaminu A

Řada produktů s vzrůstající koncentrací

Crystal Retinal je noční sérum od Medik8 s retinaldehydu jako hlavní účinnou látkou. Zároveň se také jedná o ucelenou řadu produktů se čtyřmi různými koncentracemi této účinné látky.

 • Crystal Retinal 1 s 0,01% retinalem vhodný na mladistvou problematickou pleť nebo na pleť přecitlivělou
 • Crystal Retinal 3 s 0,03% retinalem vhodný pro ty, kteří s retinoidy dosud nemají zkušenosti
 • Crystal Retinal 6 s 0,06% retinem vhodný na pleť přivyknutí na aplikaci retinoidů, která chce těžit z jejich vyššího koncentrace
 • Crystal Retinal 10 s 0,1% retinalem je nejsilnější retinalové sérum vhodné pro zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí

Pleť navíc hydratuje

Kromě obsahu retinaldehydu sérum obsahuje hydratační a zjemňující látky, jako je kyselina hyaluronová glycerin vitamín E, které zahrnují vláhou všechny vrstvy kůže a brání jejich vysoušení, ke kterému může po aplikaci retinoidů někdy docházet.

Složení proti vráskám

enkapsulovaný retinal (retinaldehyd):
účinný derivát vitaminu A, který může působit až 11x rychleji než běžné formy retinolu, k pleti však zůstává stále stejně jemný. Snižuje výskyt bakterie P. acnes odpovědné za pupínky a další projevy akné. Viditelně zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek, texturu pleti a sjednocuje její barevný tón.

Kyselina hyaluronová:
Vysoce účinná látka , který v pleti uzamyká vlhkost, čímž podporuje vyváženou hydrataci a elasticitu kůže. Dokáže v sobě zadržet až tisícinásobek vlastní váhy vody.

Glycerin:
Jeden z přirozených zvlhčujících faktorů v pleti a účinný zvlhčovač, který podporuje fungování přirozené kožní bariéry a zamezuje transepidermální ztrátě vody.

Vitamín C:
Antioxidant, který neutralizuje volné radikály formující se kvůli UV záření v kůži, a tím bojuje proti vzniku viditelných známek stárnutí pleti a hyperpigmentaci.

Vitamín E:
Silný antioxidant neutralizující volné radikály, který stimuluje hydrataci a omlazení pleti. Společně s vitamínem C působí synergicky a navyšují svůj antioxidační účinek.

Crystal Retinal si užijte večer

 • Po večerním čištění pleti naneste malé množství na pleť a dekolt před aplikací tradičního hydratačního produktu. Tak jako v případě produktů s retinolem nanášejte postupně a pleť nechte přivyknout. První dva týdny aplikujte dvakrát týdně, následující dva týdny obden. Po měsíci už můžete aplikovat denně.
 • Balení o objemu 30 ml vystačí až na 100 aplikací
 • V případě těhotenství nebo kojení konzultujte užívání s & nbsp; lékařem

Používejte opalovací krém

Nezapomínejte na každodenní aplikaci produktu chránícího před UV zářením, se kterým pokračujte až týden po ukončení aplikace Crystal retinal. Obsažený retinaldehyd může zvyšovat citlivost pleti vůči slunečnímu záření.

Upozornění: Produkty s obsahem vitaminu A nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: