Akce sleva 5 % po registraci Efekt lupa
 

ENVY Therapy Xmas by Dominika Cibulková

 

Christmas Combos

I ty nejkrásnější svátky roku u nás spojujeme s krásou a důvěrou.
Objevte kombinace produktů, které pro vás sestavily naše kolegyně a ambasadorky se speciální 24% slevou. A Vánoce podle hvězd mohou začít.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 425 Kč
Ušetříte 342 Kč (–24 %)
1 083 Kč
895,04 Kč bez DPH
Kód produktu ENV0971
Značka EnvyTherapy
Kategorie Prevence stárnutí, Anti-aging a vrásky
 

Mezo Stamp (0,25 mm)

Kosmetický nástroj s dvaceti titanovými jehličkami pro domácí mezoterapii.
 
ENVY Therapy® Mezo Stamp je mezoterapeutický kosmetický nástroj určený pro domácí použití o délce jehliček 0,25 mm. Razítko zvyšuje průnik účinných látek ze sterilních ampulí do hlubších vrstev pleti. Je vhodný pro různé účely podle typu ampulí pro všechny typy zdravé pleti.

ENVY Therapy® Mezo Stamp jemně narušuje pokožku pomocí dvaceti titanových jehliček o délce 0,25 mm a zároveň uvolňuje obsah ampule přes malé otvory mezi jehličkami na povrch pokožky. Takto do ní efektivněji proniknou aktivní látky, vyživí ji, vyhladí a hydratují. Mikrovpichy nastartují produkci kolagenu a samoobnovu pokožky.

ENVY Therapy® Mezo Stamp doporučujeme použít s těmito produkty:
Při problémech s vlasovou pokožkou použijte ENVY Therapy® Mezo Stamp s produktem ENVY Therapy® HAIR Ampoules.
Při mdlé a barevně nejednotné pokožce bez jasu použijte ENVY Therapy® Mezo Stamp s koncentrátem Vitaboost C Concentrate.
Při pokožce trpící pigmentacemi použijte ENVY Therapy® Mezo Stamp s produktem Intensive Brightening Ampoules.
Při suché a dehydrované pokožce použijte ENVY Therapy® Mezo Stamp s produktem Intensive HydraVitamin Ampoules.
Při projevech stárnutí a jemných vráskách použijte ENVY Therapy® Mezo Stamp s produktem ENVY Therapy® Intensive Antiaging Ampoules.

Obsah balení: 1 ks ENVY Therapy® Mezo Stamp s jehličkami o délce 0,25 mm.
 • Používejte jednou, maximálně 2krát týdně.
 • Používejte pro důkladně odlíčenou, čistou a suchou pokožku, ideálně večer.
 • Při pravidelném používání vyměňujte ENVY Therapy® Mezo Stamp každé dva měsíce (maximálně 8 použití).
 • Vhodný pouze pro individuální použití, nedoporučujeme dělit se o ENVY Therapy® Mezo Stamp s jinou osobou ani po jeho dezinfikování.
 • Nepoužívejte na podrážděnou, zanícenou, aknózní nebo poraněnou pleť.
 • Nepoužívejte v případě alergie na kov a kožních onemocnění.
 • Před každým použitím i po něm ENVY Therapy® Mezo Stamp důkladně vydezinfikujte přípravkem určeným na pokožku.
 • Pokud po vyčištění, vydezinfikování a vyschnutí Mezo Stampu zpozorujete v jeho vnitřních částech či na jehličkách zbytky produktu, čištění zopakujte. Pokud se vám zdá nástroj opakovaně vyčištěný, nepoužívejte jej.
 • Bezprostředně po aplikaci nevystavujte pleť slunečnímu záření.
 • Zabraňte kontaktu s očima. V případě zasažení očí je důkladně opláchněte dostatečným množstvím vody.
 • Obsah produktu nepolykejte, je určen pouze pro kosmetické použití.
 • Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a tmavém místě při teplotě 0 – 23 °C.

Před použitím ENVY Therapy® Mezo Stamp:
Před použitím vydezinfikujte ENVY Therapy® Mezo Stamp běžným dezinfekčním prostředkem určeným na pokožku. Používejte pro důkladně odlíčenou, čistou a suchou pokožku, ideálně večer.

Aplikace ENVY Therapy® Mezo Stamp:
Otevřete spodní část ENVY Therapy® Mezo Stamp a naplňte jej koncentrátem nebo sérem. Po naplnění uzavřete spodní část pomůcky a ihned začněte s aplikací, jelikož produkt může přes malé otvory postupně vytékat. Pokud potřebujete aplikaci přerušit, otočte Mezo Stamp jehličkami nahoru, čímž zabráníte vytékání produktu. Opatrně přikládejte na ošetřovanou oblast diagonálně, horizontálně a vertikálně.

Po použití ENVY Therapy® Mezo Stamp:
Po použití je důležité ENVY Therapy® Mezo Stamp důkladně vyčistit a nechat otevřený vyschnout. Otevřete ENVY Therapy® Mezo Stamp a vnitřek vypláchněte a vydezinfikujte tak, aby v něm nezůstaly zbytky koncentrátu nebo séra. Jelikož se tekutý produkt dostává při aplikaci na pokožku ven přes malé otvory u jehliček, je třeba, aby se tyto části rovněž pročistily vodou a dezinfekčním prostředkem. Přitlačujte ENVY Therapy® Mezo Stamp na pokožku ruky, aby se vodou nebo dezinfekčním prostředkem důkladně vyčistily i jemné jehličky a ostatní části nástroje. Přesvědčte se, že je ENVY Therapy® Mezo Stamp čistý a bez zbytků tekutých produktů. Potom jej nechte otevřený vyschnout. Následně pokračujte v běžné večerní rutině (oční krém + pleťový krém).

+

Intensive Ampoules Trial Kit

Silná koncentrace účinných patentovaných látek určená k intenzivní péči hned ve třech kategoriích – Brightening, HydraVitamin a Antiaging. Díky chytrému zkušebnímu balení můžete otestovat profesionální účinek ampule kúry ENVY Therapy® a vybrat si tu nejvhodnější pro vaši pleť.
1 x Brightening Ampoule
1 x HydraVitamin Ampoule
1 x Antiaging Ampoule

Sterilně balené ampule napomáhající rozjasnění, sjednocení tónu a snížení hyperpigmentace. Pravidelným používáním rozzařují a zesvětlují pleť a postupně redukují pigmentové skvrny. Pleť bude barevně sjednocená, prosvětlená, zářivá, pigmentace a skvrny redukovány.

1 x Brightening Ampoule – Intenzivní ampule inspirovaná efektem laserového peelingu. Silná koncentrace kyseliny hyaluronové, kyseliny azelaové a dalších aktivních látek zacílená na okamžité zesvětlení pokožky, sjednocení barevného tónu a snížení hyperpigmentace.

1 x HydraVitamin Ampoule – Intenzivní hydratačně-vitamínová ampule inspirovaná profesionální hloubkovou mezoterapií. Obsah silného vitamínového koktejlu nabízí možnost cílené hydratační péče, kterou dodáte pleti okamžitou hydrataci a vitamínovou injekci.

1 x Antiaging Ampoule – Omlazující ampule inspirovaná profesionálním efektem mezoterapie. Díky vysoké koncentraci glykosaminoglykanů (GAG) bude vaše pleť zpevněná, vyplněná, vyhlazená a intenzivně vypnutá.

 • ENVY Therapy® Intensive Ampoules Trial Kit se používá jako doplňková péče o pleť.
 • Používejte na odlíčenou a vyčištěnou pleť. Nepoužívejte na podrážděnou nebo poraněnou pleť.
 • Ampulky používejte každý druhý den.
 • V případě, že jste první den použili mezoterapeutický nástroj, třetí den upřednostněte 3-in-1 Ultrasonic Therapy nebo vklepejte obsah ampule do pleti prsty.
 • Při použití mezoterapeutických pomůcek dbejte na jejich důkladnou dezinfekci.
 • Po použití ampule není nutné aplikovat sérum.
 • Bezprostředně po aplikaci ampule nevystavujte pleť slunečnímu záření.
 • V případě kontaktu s očima je důkladně opláchněte dostatečným množstvím vody.
 • Skladujte na chladném a tmavém místě při teplotě 12–25 °C mimo dosah dětí.

Před nanesením ampule:
Před nanesením ampule pleť důkladně vyčistěte (odlíčení + čištění + tonizace). Pro maximální efekt doporučujeme aplikovat nástrojem ENVY Therapy® Mezo Stamp, Skin Stamp nebo 3-in-1 Ultrasonic Therapy.

Aplikace ampule:
Opatrně zlomte ampuli v užší části.

Doporučené dávkování:

 • 1. den: aplikujte Intensive Brightening Ampoule.
 • 3. den: aplikujte Intensive HydraVitamin Ampoule. V případě, že jste první den použili mezoterapeutický nástroj, třetí den upřednostněte 3-in-1 Ultrasonic Therapy® nebo obsah ampule vklepejte prsty, aby se předešlo přílišnému narušení pleti častým mezostampováním.
 • 5. den: aplikujte Intensive Antiaging Ampoule.


Ampulky lze použít několika způsoby:

 • S použitím mezoterapeutické pomůcky:
  Obsah ampulky vlijte do Mezo Stampu (0,25 mm). Aplikujte horizontálními, vertikálními a diagonálními vpichy na pokožku obličeje, dekoltu a krku.
 • Přístrojem ENVY Therapy® 3-in-1 Ultrasonic Therapy:
  Na přístroji zvolte galvanický režim (Galvanic ION-) a držte přístroj za elektrické póly na bocích. Následně zadní částí čepelky (ne jejím hrotem) jemně zatlačujte produkt do pleti, ideálně po sekcích, 3 až 5 minut.
 • Bez použití mezoterapeutické pomůcky (topicky):
  Obsah ampule naneste přímo na pokožku pomocí přiloženého aplikátoru, který zajistí postupné a kontrolované vytékání ampule. Konečky prstů vklepejte obsah ampule do pokožky.

Po použití ampule:
Pokud v Mezo Stampě zůstanou zbytky produktu, klidně je naneste na pokožku prsty a krouživými pohyby vmasírujte, což prokrví pokožku a zvýší efektivitu ošetření. Neoplachujte. Sérum vynechejte a použijte pleťový krém.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: