sleva 5 % po registraci Efekt lupa
 • 1 z 3
 

Medik8 INTELLIGENT RETINOL 10TR Nejsilnější intezivní sérum pro omlazení pleti s 1% retinolem (15 ml)

 

Nejsilnější retinolové sérum s 1% vitaminem A a navíc s klimbazolem a skvalanem pro ještě výraznější účinek proti vráskám. Obnovuje a regeneruje pleť, která s pravidelným používáním získává omlazený a bezchybný vzhled.

Medik8 Retinol 10TR + Intense se mění na Medik8 Intelligent Retinol 10TR. Složení se nemění.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 470 Kč
1 214,88 Kč bez DPH
Kód produktu MED0396
Značka Medik8
Kategorie Pleťová séra
 

Noční sérum s retinolem

Lehké noční sérum s vitaminem A zjemňuje texturu pleti a viditelně vyhlazuje jemné linky a vrásky, zatímco vy spíte. Vitamín A je nejúčinnější omlazující látkou, která kromě toho sjednocuje barevný tón pleti a napomáhá pročištění kožních pórů pro bezchybný vzhled pleti.

Postupné uvolňování proti podráždění

Technologie postupného uvolňování je jedním z hlavních rozdílů oproti konkurenčním produktům s vitaminem A. Právě ona v retinolu 10TR + Intense snižuje riziko podráždění, jaké je u produktů s vitaminem A běžné. Díky této technologii se retinol do pleti během noci vstřebává postupně a rovnoměrně, čímž minimalizuje suchost či zarudnutí pleti.

Dvě látky pro omlazení

Retinol 10TR + Intense obsahuje kromě vitaminu A a vitamínu E , které obsahují tradiční retinolová séra, navíc dvě látky maximalizující účinek retinolového séra, aniž by zvyšovaly jeho dráždivost.

 • Klimbazol zvyšuje omlazující účinky vitaminu A a zvyšuje jeho kapacitu urychlovat obnovu kožních buněk. Klimbazol blokuje aktivitu enzymů, které v kůži rozkládají kyselinu retinovou, aktivní formu vitaminu A, čímž umožňují její nahromadění a nejvyšší možný efekt na pleť.
 • Skvalan hloubkově hydratuje pleť, která může být v důsledku retinolu sušší či citlivější. Díky vysokému obsahu skvalanu je naopak pružná a zjemněná.
 • Retinol urychluje obnovu pleti na úrovni buněk, kde navyšuje dozrávání nových pleťových buněk a zvyšuje odlučování odumřelých buněk z povrchu pleti. Ta díky tomu získává jemný, rozzářený a barevně sjednocený vzhled.

Protože retinol stimuluje produkci kolagenu a elastinu v pleti, napomáhá vypnutí jemných linek a vrásek a celkově zlepšuje texturu pokožky. Prostě vše, co potřebujete pro omlazení!

Revitalizovaná, bezchybná pleť s mladistvým vzhledem

 • Hloubková hydratace
 • Rychlé vstřebávání
 • Minimální podráždění díky technologii postupného uvolňování
 • Rovnoměrné rozprostření retinolu po povrchu pleti

Zlatý standard omlazení

Po aplikaci se v kůži přeměňuje na aktivní formu vitaminu A, kyselinu retinovou. Tato signalizační molekula dává buňkám v kůži pokyn, aby začali produkovat více kolagenu, bílkoviny potřebné pro pevnou pleť bez vrásek. Nárůst hladiny kyseliny retinové nejen stimuluje produkci kolagenu, ale zároveň napomáhá jeho zachování v kůži. Díky obsaženému klimbazolu roste obsah kyseliny retinové v pleti, protože potlačuje enzymy, které tuto kyselinu v kůži rozkládají.

Redukce nadměrné pigmentace

4 aktivní látky pro anti-aging

1% retinol:
Čistý vitamín A, který zvyšuje množství kolagenu v pleti a urychluje přirozenou buněčnou regeneraci pleti. Díky tomu zanechává pleť mladistvou, vyhlazenou a barevně sjednocenou.

Klimbazol:
Látka, která posiluje aktivitu retinoidů v kůži. Díky němu mají i nižší koncentrace účinek jako koncentrace vyšší, avšak bez podráždění! Potlačuje aktivitu enzymů, které rozkládají aktivní formu vitaminu A, kyselinu retinovou, a utváří tak v pleti zásobárna vitamínu A. Maximální účinek s minimem nežádoucích vedlejších účinků.

Skvalan:
Účinný emolient, který obnovuje funkci přirozené kožní bariéry a hloubkově hydratuje pleť.

Vitamín E:
V tucích rozpustný antioxidant, který v pleti neutralizuje škodlivé volné radikály a zároveň stabilizuje retinol pro jeho nejvyšší možnou účinnost.

Dejte pleti čas zvyknout si na vitamin A

 • Aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu 4 kapky séra Retinol 10TR + Intense a jemně rozetřete. Po vstřebání aplikujte běžný hydratační produkt či pleťový olej.
 • Pokud s aplikací retinolu začínáte, první dva týdny používejte sérum Retinol 10TR + Intense dvakrát týdně, následující dva týdny aplikujte každý druhý den a následně, až si pleť zvykne, už každý večer.
 • Ráno po aplikaci retinolové séra nezapomeňte na přípravek obsahující SPF faktor, jako je Physical Sunscreen . Pro nejlepší účinek kombinujte s denním antioxidačním sérem s vitamínem C Pure C15 , večer pak s hydratačním sérem Hydr8 B5 a nočním krémem Advanced Night Restore .
 • Balení s obsahem 15 ml vydrží až 75 aplikací, tedy téměř 4-měsíční kúru.

Upozornění: Produkty s obsahem vitaminu A nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: