sleva 5 % po registraci Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Dermaheal Opalovací krém SPF50 (50 g)

 

Chystáte se vystavit vaši pokožku intenzivnímu sluníčku? Máme pro vás vysoce účinný ochranný krém s faktorem 50 a trojitou ochranou proti UVB záření. Dermaheal opalovací krém nejen ochrání, ale působí intenzivně proti vzniku vrásek a pokožku hydratuje.

Dostupnost Momentálně nedostupné
990 Kč
818,18 Kč bez DPH
Kód produktu DER0074
Značka Dermaheal
Kategorie Opalování
 

Popis
Pokud hledáte vysoce kvalitní ochranný krém, který je výškou svého ochranného faktoru vhodný pro klima střední Evropy, jste na správném místě. Dermaheal SPF 50 obsahuje ochranný faktor 50, takže váš pobyt na sluníčku bude bezpečně prodloužen 50x podle fofotypu. Jako jeden z mála výrobců, Dermaheal zveřejňuje i ochranu proti škodlivému UVA záření. Číslo ochranného faktoru vyjadřuje hlavně ochranu proti UVB záření. Ochrana proti UVA záření není vyjadřována číslem, ale je udávána jako pětistupňová škála pomocí symbolu +. Pozor na to, většina výrobců ji totiž neuvádí.
Navíc jako bonus obsahuje peptidy, které slouží jako prevence vzniku vrásek a vaši pokožku vyváženě hydratují.

Účinky
Ochrana pokožky před UVA / UVB zářením.
Hydratace pokožky.
Prevence vzniku vrásek.

Výhody
Vysoký faktor ochrany - SPF50 a PA + + +.
Chrání před oběma typy záření (UVA i UVB).
Obsahuje biomimetické peptidy, které pokožku vyživují a chrání před vznikem vrásek.
Obsahuje chemické i minerální ochranné faktory pro maximální bezpečnost.
Snadno vstřebatelný.
Spojení ochranného opalovacího krému, hydratace a prevence vzniku vrásek.

Složení (hlavní účinné látky)
Titanium dioxide (dioxid titaničitý) - minerální faktor
Zinc Oxide (oxid zinečnatý) - minerální faktor
Ethylhexyl Methoxycinnamate - chemický faktor
Isoamyl p-Methoxycinnamate - chemický ochranný faktor
Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol - chemický ochranný faktor

Jak je to s UVA a UVB zářením?
Vaši pokožku musíte chránit před oběma typy záření.
UVA je záření s vlnovou délkou 320 - 400nm. Toto záření způsobuje stárnutí kůže a nadměrnou pigmentaci. UVB záření má vlnovou délku 290 - 320nm a jeho působení způsobuje vznik maligního melanomu, pigmentaci a spálení pokožky. Obě záření dopadají na zemský povrch, a proto je nutné zvolit produkt, který vás maximálně ochrání. Dermaheal ochranný krém s SPF30 splňuje tento požadavek, protože efektivně chrání pokožku před oběma typy záření.

Jak je to s výškou faktoru?
Výška ochranného faktoru neboli SPF nám udává, jaká část ultrafialového záření se dostane do kůže. Dále také udává, jak dlouho se můžeme po nanesení zdržovat bezpečně na sluníčku.
Např. faktor 30 propustí do kůže 1/30 ultrafialového záření, zároveň prodlouží náš pobyt na sluníčku 30x při vzniku stejných škod jako bez použití faktoru. Takže pokud jsem fototyp I. a mohu se za normálních okolností pobývat na sluníčku 10 minut bez ochranného krému, po nanesení SPF30 jsem chráněn po dobu 300 minut.

Druhy ochranných faktorů
V současné době jsou známy 2 druhy ochranných faktorů - chemické a minerální.
Chemické faktory neboli UV filtry, jsou vyvinuty v laboratořích a pokožku chrání před sluncem pomocí chemické reakce. Fungují mechanismem pohlcování fotonů ultrafialového záření, jejichž energie se díky chemické reakci přeměňuje na neškodné teplo. (Prostě promění UV záření na teplo.)
Fyzikální faktory (minerální) jsou nejčastěji oxidy zinku nebo titanu. Jsou to přírodní minerální pigmenty rozemleté na jemňoučký prach. Tento prášek je do krému přimíchán, vytváří na kůži ochranný film, který ultrafialové záření odráží. (V podstatě funguje jako zrcadlo, které záření odráží.)
Kvalitní fotoprotektivní prostředky s vysokým faktorem používají vždy kombinaci obou ochranných faktorů. Dermaheal samozřejmě obsahuje oba typy ochranných faktorů.

Obsah balení
50g opalovacího krému

Návod k použití
Naneste malé množství krému na obličej, krk a dekolt. Používejte alespoň 20-30 minut před vystavením pokožky přímému slunečnímu záření.

Upozornění
Jen venkovní použití, nepolykat. V případě spolknutí vyhledejte odbornou pomoc Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se přípravek dostane do oka, vymyjte ho vodou. V případě vzniku a trvání podráždění, přestaňte používat a kontaktujte svého lékaře. Nepoužívejte na otevřené rány. Nenechávejte v dosahu dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: