Superbojovník proti vráskám!

Bojovat s vráskami i ve spánku? Že to není možné? Intenzivní noční krém Medik8 r-Retinoate dokonale omladí vaši pleť během noci, abyste se ráno mohli těšit ze zářivé pleti s vyhlazenými vráskami. A to za pouhé čtyři týdny používání!

Intenzivní noční krém r-Retinoate od Medik8 je nejlepší produkt proti vráskám, který má tato anglická značka ve svém portfoliu. Tento kašmírově jemný noční krém s nádhernou vůní citrusů a vanilky z Madagaskaru v sobě skrývá kombinaci účinných látek, které omlazují, vyživují, hydratují a vyhlazují pokožku. Obsahuje dvě průlomové molekuly s prokázaným omlazujícím účinkem (retinyl retinoate a retinaldehyd) a peptid mědi s patentovanou technologií Drone Technology umožňující jeho průnik do hlubších vrstev kůže a s postupným uvolňováním, čímž je zabezpečená stimulace produkce elastinu a kolagenu. Tyto účinné látky doplňuje kyselina hyaluronová, ceramidový komplex, vitamín E a skvalan, což je hydratační látka, která pomáhá obnovit přirozenou kožní bariéru a hydratovat pleť.

Pravidelné používání intenzivního nočního krému r-Retinoate rozjasňuje pleť, redukuje vrásky a jemné linky, vyrovnává tón pleti a redukuje nežádoucí pigmentaci, vyhlazuje strukturu pleti, omlazuje, vyživuje a hydratuje pleť. Dokonce snižuje i výskyt akné, protože aktivní složky působí antibakteriálně, redukuje nedokonalosti pleti a podporuje čištění pleti. Tento krém je také vhodný pro použití při dermatologických ošetřeních jako je mikrojehličkování, IPL, injekční výplně, chemický peeling, dermabraze nebo laserové omlazení, protože zvyšuje jejich účinek.

Pro dosažení maximálního účinku je důležité krém správně používat, doporučuje se jeho postupná aplikace. Nanášejte ho večer na vyčištěnou pleť a jemně vmasírujte, během prvních 14 dní používání ho aplikujte pouze 2× týdně, 3. a 4. týden každý druhý den a poté si ho můžete dopřát každý večer. Balení o objemu 50 ml vám vystačí až na 60 aplikací.

Zdroj: www.medaprex.sk

Produkty