Představujeme vám YAGE ORGANICS

Yage Organics vám přináší smyslnou eko luxusní péči o pleť s výrazně vysokým podílem aktivních patentovaných látek z výjimečných a vzácných botanických extraktů.

YAGE – Chrání, co je vzácné:

  • 100% čistá biokosmetika
  • Bez vody a parabenů
  • Ze vzácných botanických extraktů
  • Energeticky nabité jedinečnými krystaly
  • Korejský rituál péče

CO DĚLÁ YAGE JINAK

Transparentnost

Všude uvádíme veškeré ingredience, které používáme. Věříme i ve vzdělávání našich zákazníků – čím více mají znalostí, tím lépe se mohou rozhodovat. Věříme v silné pouto mezi naším zákazníkem a Yage, které je založeno na důvěře a vědomostech.

Udržitelnost

Udržitelnost je komplexní téma a Yage ji řeší na všech úrovních. Začíná výběrem surovin, způsobem pěstování, pokračuje spravedlivým odměňováním farmářů, následným způsobem zpracování surovin, technologií procesů formulace a v neposlední řadě výběrem obalů a recyklací.

Receptury bez vody

Většina výrobků je formulována bez vody a to z několika důvodů. Zákazník obdrží koncentrovaný produkt ve většině případů se 100% aktivními ingrediencemi, nemusí se používat žádný konzervant, jedná se tedy o nejekologičtější produkty. Vodu nahrazujeme hydroláty, ovocnými vodami nebo vodou z bambusu.

Energie krystalů

Drahé kameny, jako je růženín, turmalín, lapis lazuli, duhový fluorit, medový křišťál, kalcit, granát, ametyst, akvamarín a karneol, pomáhají omlazovat pleť a harmonizovat emoce. Právě díky vysokým vibracím z krystalů v sobě Yage produkty skrývají obrovskou energetickou aktivitu. Pozitivně působí na tělo a mysl jako celek.

Vášeň a respekt k tradicím

Yage vzniklo z neudržitelné vášně po kvalitní a účinné bio kosmetice, která je synergií ájurvédy, aromaterapie a sofistikovaného korejského systému péče o pleť. Respekt k tradicím, ve kterých se zrcadlí moudra našich předků s bohatými zkušenostmi s tím, jak fungují léčivé byliny, jsme zakomponovali do produktů Yage.

Biotechnologie a patentované aktivní látky

Yage používá prvotřídní přírodní suroviny v bio kvalitě v kombinaci s patentovanými aktivními látkami ve vysokých procentech a s podloženými klinickými studiemi. Používáme inovativní bioaktivních technologie a posouváme hranice kosmetického průmyslu, jak formulovat kosmetiku. Měníme pravidla, jsme průkopníci.

Pleťová péče na míru

Tento nový individuální přístup nabízí neomezené množství kombinací. Vyberte si hydrataci č. 4 nebo sérum č. 5 a jakýkoliv pleťový olej č. 6 a vytvořte si své vlastní unikátní složení. Tímto způsobem si můžete navrhnout ideální krém pro svůj typ pleti a získat tak výhody aktivních ingrediencí rozpustných ve vodě i vzácných hydratačních olejů.

Yage rituál

Během aplikace těchto jedinečných elixírů obohacených o esenciální oleje si užijte chvíle soustředěné pozornosti na sebe a hluboce vdechujte benefity aromaterapie.

Zdroj: www.yageorganics.cz

Produkty