Omlazující novinky

Elixír mládí sice ještě vynalezen nebyl, účinky retinolu se mu však velmi přibližují. Pokud si tedy chcete udržet mladost a svěžest, vsaďte na jeho jedinečné účinky. Ve formě retinaldehydu jde o superintenzivní derivát vitamínu A, který je 11x rychlejší v omlazení a 2,8x biologicky aktivnější než klasický retinol.

Patentovaný systém s postupným uvolňováním snižuje riziko podráždění pokožky. Viditelně redukuje už existující vrásky a linie a zjemňuje texturu pleti. Také stimuluje produkci kolagenu, urychluje buněčnou obnovu, potlačuje a zmírňuje nadměrnou pigmentaci, takže pokožka získává jednotný a zářivý vzhled. Pozitivní účinky má i na pleť trpící akné. Nyní ho můžete najít ve 2 exkluzivních novinkách od společnosti Medik8 – Crystal Retinal 1 a Crystal Retinal 3.

Tyto produkty jsou určeny především těm, kteří ještě nemají s vitamínem A zkušenosti a jejich pokožka tak není na přípravky s jeho obsahem „zvyklá“. Nižší koncentrace jim dává možnost začít s „nižším výkonem“, aby se vyhnuli riziku podráždění. Oba přípravky mají lehkou a rychle se vstřebávající texturu v koncentraci 0,01% (Crystal Retinal 1) a 0,03% (Crystal Retinal 3) retinaldehydu. Kromě toho obsahují také kyselinu hyaluronovou, vitamíny E a C a glycerin. Pravidelným používáním pokožka omládne, vrásky a linie se zjemní a vaše pleť bude krásně pevná, pružná, barevně sjednocená, zářivá a bez akné, vyrážek a nedokonalostí. Každý večer aplikujte potřebné množství Crystal Retinal 1 nebo Crystal Retinal 3 na vyčištěnou pokožku tváře a krku. Začněte postupně, první 2 týdny dvakrát týdně, další 2 týdny každý druhý večer a potom už každý večer.

Pokud jste těhotná nebo kojíte, informujte se o používání CrystalRetinal 1 nebo CrystalRetinal 3 u svého lékaře.

Zdroj: www.medaprex.sk

Produkty