Dopřejte si omlazení očního okolí

Toužíte po hladké a vypnuté pokožce v okolí očí? Právě tam je kůže nejtenčí a objevují se tu první vrásky, které prozrazují skutečný věk. Obelstít přírodu a přirozené stárnutí teď můžete pomocí převratné novinky, která je nadupaná účinnými anti-age látkami. Přivítejte ve své kosmetické taštičce oční sérum aktivující mladost r-Retinoate Day & Night Eye Serum.

Pokožka okolo očí je až o 40 % tenčí a obsahuje mnohem méně mazových žláz než jinde na těle. Proto je suší, dehydratovanější a také méně pružná. Vyžaduje tedy intenzivnější a účinnější péči, aby se oddálil vznik prvních vrásek, nebo aby se odstranily.

Patentovaná unikátní molekula

Oční sérum r-Retinoate Day & Night Eye Serum obsahuje molekulu retinylretinoate, která se považuje za nejúčinnější formu vitamínu A. Je výsledkem osmileté práce společnosti Medik8, která ji vyvinula ve spolupráci s jihokorejskou laboratoří a díky své účinné síle získala Prezidentské ocenění od jihokorejského ministerstva zdravotnictví. Je hybridem klasického retinolu a kyseliny retinové s klinickým účinkem. Jejím velkým pozitivem je, že nezpůsobuje podráždění pleti, protože využívá technologii enkapsulace. Retinylretinoate je 8x silnější než klasický retinol a přímo v kůži pomáhá stimulovat buněčnou regeneraci a produkci kolagenu. Je fotostabilní, takže na slunečním světle nepodléhá degradaci tak, jako jiné tradiční formy vitamínu A.

První výsledky už za čtyři týdny

Oční sérum r-Retinoate Day & Night Eye Serum obsahuje kromě patentované molekuly retinylretinoate také vitamín E, 100% kyselinu hyaluronovou, glycerin, hesperidin a kofein. Doporučuje se používat ho ráno i večer. Pomáhá odstraňovat vrásky a jemné rýhy a sjednocovat barevný tón pleti. Pokožka okolo očí je viditelně omlazená a rozzářená. Redukuje také tmavé kruhy pod očima a otoky. První výsledky jsou vidět už za 4 týdny. Pro ještě lepší omlazující účinky doporučujeme doplnit používání očního séra celou sadou proti vráskám s bílým denním sérem r-Retinoate a černým večerním krémem r-Retinoate Intense.

Zdroj: www.medaprex.sk

Produkty