sleva 5 % po registraci Efekt lupa
  • 1 z 4
 

ZO SKIN HEALTH Radical Night Repair 1% Retinol (60 ml)

 

Krém proti stárnutí s obsahem 1% retinolu v mikrokapslích zlepšuje texturu pleti a vyrovnává nerovnoměrnou pigmentaci. Minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek,a přispívá tak k mladšímu vzhledu pleti.

KROK 2 PREVENCE + KOREKCE - PROTI STÁRNUTÍ

Dostupnost Momentálně nedostupné
4 899 Kč
4 048,76 Kč bez DPH
Kód produktu ZOS0012
Značka ZO®
Kategorie Akce a novinky
 

*Zakoupení kosmetiky značky ZO® Skin Health je možné po konzultaci s certifikovaným kosmetickým a (nebo) estetickým odborníkem.

KROK 2 PREVENCE + KOREKCE - Proti stárnutí

Produkty určené k řešení konkrétních problémů pokožky. Zahrnují nejrůznější řešení od programů každodenní preventivní péče, které pleť udržují zdravou a brání budoucímu poškození, až po agresivní programy zaměřené na opravu a obnovu pokožky

ZO® GSR®

GSR® je nezbytný první krok ke zdravé pokožce. Jde o jednoduchý systém čištění, exfoliace a tonizace. Tři kroky ve vzájemné synergii obnovují zdraví pokožky a přispívají k maximální účinnosti jakýchkoli preventivních nebo korektivních produktů. 

 


zo

ZO® nabízí jednoduchý, avšak komplexní třífázový postup k obnově a udržení zdravé pokožky. 

KROK 1 GETTING SKIN READY®

Zdraví pokožky je potřeba budovat od základu. Čistou pleť získáte bez ohledu na její typ tím, že ji maximálně ozdravíte a vrátíte zpět do rovnováhy.

KROK 2 PREVENCE A KOREKCE

Produkty přispívající ke zlepšení stavu problematické pleti jako akné, rosacea, hyperpigmentace, projevy stárnutí nebo jiné problémy. Zároveň působí preventivně proti budoucímu poškození. 

KROK 3 OCHRANA

Produkty ZO® zajišťují ochranu proti slunci systémem Triple-Spectrum Protection® , působícím proti poškození sluncem a světlem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: