sleva 5 % po registraci Efekt lupa
  • 1 z 2
 

ZO SKIN HEALTH Firming Serum (47 ml)

 

Toto lehké sérum s komplexem ZCORE™ přispívá k viditelnému zlepšení pevnosti pokožky a zmírňuje její ochablost. Výsledkem je defi novanější kontura obličeje.

KROK 2 PREVENCE + KOREKCE - PROTI STÁRNUTÍ

Dostupnost Momentálně nedostupné
7 239 Kč
5 982,64 Kč bez DPH
Kód produktu ZOS0020
Značka ZO®
Kategorie Akce a novinky
 

*Zakoupení kosmetiky značky ZO® Skin Health je možné po konzultaci s certifikovaným kosmetickým a (nebo) estetickým odborníkem.

KROK 2 PREVENCE + KOREKCE - Proti stárnutí

Produkty určené k řešení konkrétních problémů pokožky. Zahrnují nejrůznější řešení od programů každodenní preventivní péče, které pleť udržují zdravou a brání budoucímu poškození, až po agresivní programy zaměřené na opravu a obnovu pokožky

ZO® GSR®

GSR® je nezbytný první krok ke zdravé pokožce. Jde o jednoduchý systém čištění, exfoliace a tonizace. Tři kroky ve vzájemné synergii obnovují zdraví pokožky a přispívají k maximální účinnosti jakýchkoli preventivních nebo korektivních produktů. 

 


zo

ZO® nabízí jednoduchý, avšak komplexní třífázový postup k obnově a udržení zdravé pokožky. 

KROK 1 GETTING SKIN READY®

Zdraví pokožky je potřeba budovat od základu. Čistou pleť získáte bez ohledu na její typ tím, že ji maximálně ozdravíte a vrátíte zpět do rovnováhy.

KROK 2 PREVENCE A KOREKCE

Produkty přispívající ke zlepšení stavu problematické pleti jako akné, rosacea, hyperpigmentace, projevy stárnutí nebo jiné problémy. Zároveň působí preventivně proti budoucímu poškození. 

KROK 3 OCHRANA

Produkty ZO® zajišťují ochranu proti slunci systémem Triple-Spectrum Protection® , působícím proti poškození sluncem a světlem. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: