sleva 5% po registraci Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Medik8 Výhodný balíček ENCAPSULATED FOREST Síla lesa ukrytá v kapsli

 

Získejte kompletní noční péči pro omlazení pleti s vánočním balíčkem Síla lesa ukrytá v kapsli, který obsahuje vše, co pro noční omlazení potřebujete – čištění, vitamín A a výživný krém. Probouzejte se každé ráno s krásnou pletí díky retinolu a dalším účinným látkám. S balíčkem navíc ušetříte a získáte jej v unikátní ručně vyráběné krabičce, která vypráví příběh vánoční pohádky.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 780 Kč
1 471,07 Kč bez DPH
Kód produktu MED0451
Značka Medik8
Kategorie Akce a novinky
Položka byla vyprodána...
 

Omlazení s vitamínem A

Vánoční balíček Síla lesa ukrytá v kapsli zahrnuje ve 4 krocích vše, co potřebujete pro dokonalou a mladistvou pleť – od čištění, přes cílenou péči s vitamínem A až po závěrečnou hydrataci. Ráno bude vaše pleť zářit!

Jemné krémové čištění Cream Cleanse

Po náročném dni sáhněte jako první po čisticím přípravku – jemné krémové Cream Cleanse, která jemně vyčistí i suchou a citlivou pleť, a zahrne ji díky obsahu pomerančového oleje, kakaového másla a glycerinu hydratací. Díky obsahu jemných kyselinek stimuluje Cream Cleanse exfoliaci pleti, a tím podporuje pročištění a omlazení pokožky. Cream Cleanse je to pravé pro šetrné čištění citlivé a suché pokožky, kterou vyčistí bez vysušování. Více info o produktu

Klasické retinolové sérum Retinol 3TR + Intense

Po čištění dodejte pleti sílu vitamínu A – retinolu. Na celý obličej naneste klasické sérum Retinol 3TR + Intense s 0,3% retinolem. Retinol v pleti stimuluje vlastní novotvorbu kolagenu, a díky tomu podporuje zpevnění pleti, vypnutí vrásek a vyhlazení jemných linek. Obličej a dekolt díky tomu opětovně získávají ztracené kontury a mladistvý vzhled. Retinol obnovuje pokožku na buněčné úrovni, a celkově ji pročišťuje a zdokonaluje její vzhled. Retinol regeneruje vaši pleť, zatímco vy spíte. Sérum Retinol 3TR + Intense je oproti klasickému séru Retinol 3TR obohaceno o klimbazol a skvalan, které navyšují účinek séra, aniž by bylo nutné zvyšovat koncentraci retinolu. Více info o produktu

Vitamín A pro oční okolí

Ani oční okolí nicméně nemusí být o blahodárný efekt retinolu ochuzené. Pleť v očním okolí je však výrazně jemnější a tenčí než jinde na obličeji, proto je vhodné volit specializovaný produkt pro tuto lokalitu. Právě ten v balíčku Encapsulated Forest získáte v podobě očního retinolového séra Retinol Eye TR, které retinol obsahuje v lehké, 0,1% koncentraci. Retinol Eye TR v očním okolí navýší přirozenou produkci kolagenu a obsah epidermální kyseliny hyaluronové. Oční okolí je díky tomu zpevněné, hydratované a jemné vrásky kolem očí vyplněné. Sérum kromě toho zesvětluje tmavé kruhy pod očima a celkově zlepšuje stav pleti v očním okolí, kterou rozjasňuje a dodává jí dokonalý vzhled. Více info o produktu

Noční hydratace a výživa Advanced Night Restore

Svoji večerní péči o pleť uzavřete nočním krémem Advanced Night Restore, který pleť bohatě hydratuje a regeneruje během noci, vyživuje ji a obnovuje její zdraví. Noční hydratační krém obsahuje ceramidy v optimálním poměru, který zajistí nejlepší průnik do pokožky a jejich využití v hlubších vrstvách kůže. Komplex ceramidu 1, ceramidu 3, cholesterolu a mastných kyselin hydratuje pleť a obnovuje ochrannou bariéru pleti. V krému dále najdete Midnight Repair Complex™, komplex látek určených pro rejuvenaci pleti přes noc, se silnými antioxidanty, jako je extrakt z dragon fruit, borůvky aljašské (muchovníku olšolistého), a peptidy obnovujícími pleť. Ten stimuluje omlazení buněk pleti během noci. Až se ráno probudíte, vaše unavená, matná pleť bude svěží, hydratovaná, zářivá a rozjasněná. Více info o produktu

Jaká je ta o kouzelném lese?

Bylo nebylo, žila kdysi dávno na venkově v hlubokém uzavřeném lese jedna záhadná žena. Venkované se jí báli. Děsil je rituální křik této ženy, který se každou noc ozýval ze střechy jejího domu. Byl to ten nejhrůzostrašnější křik, jaký kdy slyšeli. Všichni si mysleli, že ta žena musí být čarodějnice, protože jen zřídka vycházela ze svého domu, a když už někdy vyšla ven, pak vždy jen v dlouhém plášti s kápí, která jí zakrývala tvář.  Říkalo se o ní, že na koho jen jednou pohlédne, tomu zčerná duše.

Jednou v noci chodily dvě mladé dívky ze vsi po lese a sbíraly bylinky na výrobu pleťového krému pro svou moudrou tetu. Tu najednou zaslechly křik; byl to tentýž křik, který slýchaly každou noc, tentokrát však byl silnější než kdykoliv jindy. Starší z obou dívek byla odvážná a zdálo se jí, že tento křik zní spíše jako nářek. Obě dívky běžely uzavřeným lesem a snažily se najít tu ženu. Tu najednou dívky spatřily domek, vešly dovnitř a uviděly vzlykající čarodějku držící v ruce lahvičku s lektvarem. Z lahvičky stoupal temný dým.

Dívky se zeptaly, co se stalo, a žena jim odpověděla, že se nechala přemluvit šarlatánem, aby použila lektvar k omlazení pleti. Po použití lektvaru se však její vzhled prudce zhoršil, pleť ztratila lesk, zešedla a začala odumírat. Šarlatán jí řekl, že se nyní musí zahalovat. Proto tedy chodí zahalena v plášti a jen zřídka vychází ze svého domu. Byla opravdu velmi zoufalá.

Odvážné mladé dívky si dodaly odvahy, uchopily zoufalou ženu za ruku a snažily se jí utěšit a pomoci jí od jejího prokletí. Vyzvaly ji, aby šla s nimi zpět do vsi do domu jejich tety. Teta připravila pro ženu směs s obsahem tajné, v kapsli uzavřené ingredience, kterou dívky přinesly z lesa. Později vyšlo najevo, že tou ingrediencí byl „vitamín A“. Čarodějka si směs nanesla na tvář. Pleť se jí okamžitě zklidnila a ona se proměnila v krásnou, elegantní ženu. Byla tak ohromená tím, co se stalo, že požádala tetu dívek, aby jí vyrobila vzácný krém, který od té chvíle používala každou noc. Ženin čarodějnický plášť náhle zázračně zmizel a ona se zařekla, že se již nikdy nebude stranit lidí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: